Nasze marki

Vagisil
Vagisil to marka, której zaufało wiele kobiet z wielu krajów. Głównym jej celem jest poprawa zdrowia intymnego kobiet na całym świecie. Głęboko wierzy, że ochrona zdrowia, dobrostan i edukacja kobiet i dziewcząt na całym świecie jest najważniejszą sprawą w dzisiejszych czasach. Jako ekspert w dziedzinie zdrowia intymnego dba o higienę intymną wszystkich kobiet.
www.vagisilonline.pl

Etiaxil
W 1982 roku przez Mikołaja Riemanna, produkt został wprowadzony po raz pierwszy jako produkt apteczny dla kontrolowania nadmiernego pocenia. Od tego czasu Etiaxil rozwinął się na niszową markę sprzedawaną w 20 krajach. Nasz preparat jest bezzapachowy oraz bezbarwny i jest udowodnione klinicznie, że zapewnia najlepszą w swojej klasie ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem.
www.etiaxil.pl

P20
Produkty P20 są produkowane przez firmę Riemann A/S z Danii, która jest również producentem wielu innych specjalistycznych preparatów do pielęgnacji i ochrony skóry. Historia zaczęła się w rodzinnym domu Clausa Riemanna w latach siedemdziesiątych XX wieku. Już wtedy (wbrew trendom ówcześnie dominującym na rynku) widział on potrzebę skutecznej ochrony przed słońcem i w 1979 roku stworzył P20. Był to pierwszy na rynku produkt posiadający tak wysoki faktor ochrony przeciwsłonecznej SPF 20 i stąd nazwa P20 (Protektor 20), który ponadto oferował dodatkową korzyść, którą była „tylko jedna aplikacja na dzień” – Tak więc zastosuj P20 aby mieć „10 GODZIN OCHRONY SŁONECZNEJ„.
www.p20.pl

Just For Men
Just For Men® to światowy lider koloryzacji męskich włosów. Jego skuteczność poparta jest ponad 30 letnimi badaniami oraz 50 milionami zadowolonych użytkowników na całym świecie.
www.justformen.com

Select
Innowacyjna firma sportowa z Danii, SELECT Sport ze swoją siedzibą w Kopenhadze Danii powstał w 1947 roku z inicjatywy Eigila Nielsena, bramkarza duńskiej reprezentacji narodowej w piłce nożnej.Jest marką znaną z innowacyjnych rozwiązań, które zapewniają wysoką jakość produktów, posiada własną sieć sprzedaży oraz dystrybutorów w większości krajów. SELECT eksportuje swoje produkty do ponad 50 krajów świata.

Hemorend
Hemorend to unikalny preparat w 100% z naturalnych składników – stosowany doustnie ( 3 saszetki dziennie). To skuteczny środek na hemoroidy o dokładnym, odśrodkowym mechanizmie działania, który zwalcza nie tylko skutki ale przede wszystkim przyczyny powstawania tej choroby. Nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Zapewnia szybką i długotrwałą ulgę i to już po 3 dniach od rozpoczęcia kuracji a jednocześnie regeneruje i wspomaga pracę śledziony, której zakłócone działanie ma tak ogromny wpływ na powstawanie hemoroidów! Jest produkowany ściśle według najwyższych standardów produkcji , unikalnej i sprawdzonej receptury, zgodnej z tradycyjną medycyną dalekowschodnią  i jej holistycznym podejściem do ludzkiego organizmu.